Barrandez-vous

Barrandez-vous – bydlení v harmonii s přírodou. Barrandov je historicky spojován s přírodou a českým filmem. V těchto místech vznikl již nespočet příběhů, nad kterými se nejen před filmovým plátnem, ale i ve skutečnosti, tajil dech. Příběhy o životě, přátelství, o lásce a osudových setkáních. A právě ta byla inspirací k vytvoření nového rezidenčního projektu Barrandez-vous.

Zeleň s parkem jako ústřední motiv a místo pro setkávání všech věkových kategorií. Skvělá lokalita v blízkosti přírody. Výhody města s kompletní občanskou vybaveností a přímým dopravním spojením jak do centra, tak na Pražský okruh.

Prostorné stylové byty ve vysokém standardu, s terasami či vlastními zahradami. Světlo a slunce za velkoformátovými okny s výhledem do parku. Exteriéry navržené profesionálními zahradními architekty. Nejmodernější technologie s kvalitními stavebními materiály. Design a unikátní architektura celého projektu v precizním provedení. Rezidenční projekt, který snoubí exkluzivní bydlení a přírodu v unikátní lokalitě. Vítejte v Barrandez-vous, kde pro vás nabízíme hned několik bytů na prodej nebo na pronájem.

Již brzy představíme nabídku bytů 1+kk a 2+kk.

 
 

Manažer prodeje

Martin Salvet

Partner
VPI Real Estate
+420 731 767 741
info@vpi.cz

Další projekty