Z kraje roku 2021 se na nás na základě doporučení obrátil klient s prosbou o pomoc při prodeji jeho nemovitosti. Na přelomu léta a podzimu minulého roku se pokoušel bezúspěšně prodat svojí nemovitost. Na začátku udělal velmi zásadní chybu, protože prodej nemovitosti svěřil hned několika realitním kancelářím, konkrétně šesti. Pokoušel se prodat i svépomocí prostřednictvím služby bezrealitky.cz. Výsledkem tří měsíců nabízení bylo naprosté znechucení, rezignace, nerealizovaný prodej a stažení rodinného domu z nabídky. Pojďme se podívat, jak to udělat správně.

V polovině ledna 2021 se na nás obrátil klient na základě doporučení s prosbou o pomoc při prodeji jeho rodinného domu. Vysvětlili jsme důvody exkluzivní spolupráce s naší realitní kanceláří, nastínili harmonogram přípravy nemovitosti k prezentaci, naplánovali natáčení, focení a začátek aktivního nabízení nemovitosti. Během prvního týdne jsme našli 24 zájemců, domluvili 17 prohlídek a našli 2 vážné zájemce. S kupcem jsme nemovitost rezervovali po 14 dnech od začátku aktivního prodeje.

Když dva dělají totéž, není to totéž, protože záleží na každém detailu. Do každé naší zakázky investujeme velmi mnoho času na přípravách a nemalé prostředky na prezentaci. Každou naší zakázku fotí profesionální fotograf a natáčí profesionální kameraman. Texty inzerátů připravuje zkušený copywriter a na kampaních spolupracujeme se skvělým týmem marketingových poradců. Nabízíme tedy komplexní balíček prezentace nemovitosti, čímž se velmi odlišujeme od zbylé nabídky na trhu. Na první dojem máte jenom jednu šanci a jsme si toho vědomi. Prezentace musí být perfektní. Tento náš přístup se vrací naším klientům ve velkém zájmu o jejich nemovitosti. Při celém procesu prodeje nemovitosti jsme jak prodávajícímu, tak kupujícímu průvodcem celým procesem a oporou.

Makléřem zakázky byl Partner naší společnosti Jakub Vít, který hodnotí proběhlý prodej následovně: “Mám obrovskou radost, že jsme pomohli mladému páru ke svému vysněnému bydlení. Z naší zkušenosti víme, že hodně lidí pracujících v Praze hledá klidné bydlení na dosah hlavního města. Potvrdilo se nám, že vytipovaná buyers persona, na kterou jsme prezentací nabízené nemovitosti cílili, nemovitost skutečně zakoupila. Největší odměnou za naší práci jsou naplněná očekávání a naprostá spokojenost prodávajícího, který se na nás s důvěrou obrátil na základě doporučení. Děkuji za projevenou důvěru, která je pro naší práci velmi zavazující. Novým majitelům přeji mnoho krásných prožitých chvil v novém domě a hlavně mnoho šťastných návratů do nového domova.

Hledáte také zkušeného partnera, na kterého se můžete maximálně spolehnout při prodeji vaší nemovitosti? Ozvěte se nám na +420 731 767 741, nebo na info@vpi.cz a domluvte si osobní setkání, kde si u kávy řekneme více.