Nájemní dům Vrchlického, Kralupy nad Vltavou

Rodinný dům, který nabízí mnoho možností využití a výhodnou polohou nedaleko centra je skvělou investiční příležitost. Je situován v nedávno zrekonstruované ulici Vrchlického a poskytuje vynikající dostupnost jak k veřejné dopravě, tak i obchodům a dalším službám.

Dům disponuje celkovou plochou 594,79 m2, přístavek má rozlohu 116,98 m2, což dává dohromady 713,77 m2. Výhoda této nemovitosti spočívá v možnosti nástavby dalšího patra, jak stanovuje platný Územní plán města Kralupy nad Vltavou. Tato perspektiva zvyšuje potenciál pro rozšíření o další byty nebo komerční prostory, čímž vytváří zajímavou investici.

Co se týče jednotlivých pater, jednotka v přízemí domu je zkolaudovaná jako kosmetický salón, aktuálně využívaná jako sklad. První patro nabízí dva byty – první s jednou ložnicí, kuchyní a koupelnou, druhý se dvěma ložnicemi, kuchyní, koupelnou a balkonem. V podkroví se nachází další dva byty – jeden s ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem a koupelnou, druhý se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a koupelnou. V přístavku se nachází 2 ordinace a garáž . Díky zastavené ploše a perspektivě výstavby dalšího patra se jedná o skvělou nabídku, která spojuje výhodnou polohu bydlení v centru, s možností příjmu z pronájmů. Nezmeškejte šanci stát se vlastníkem této unikátní nemovitosti s perspektivním investičním potenciálem.

Cena 32 990 000 Kč

+420 731 767 741 | info@vpi.cz

Další projekty