Hotel Krakonošovo zátiší v Poniklé

Námi nabízený hotel je situován v malebné obci Poniklá, nacházející se na cestě z Jilemnice do Harrachova. Tato poloha nabízí krásné výhledy na okolní krkonošskou krajinu a zároveň umožňuje snadný přístup k turistickým atrakcím v regionu a ke 40 sjezdovým tratím v blízkém okolí.

Podívejte se na videoprohlídku!

Hotel nabízí kapacitu 55 lůžek, zahrnující 13 zařízených pokojů a 2 prostorné byty. Tato rozmanitost ubytovacích možností zajišťuje, že zde nalezne pohodlné a vhodné ubytování široká škála hostů – pro jednotlivce, páry, rodiny, nebo větší skupiny, které mohou společně vychutnávat krásy Krkonoš vč. možností pořádání škol v přírodě, firemních akcí či sportovních soustředění.

Dispozice nemovitostí nabízí rozličné typy variant pokojů, od útulných dvoulůžkových až po prostorné pětilůžkové varianty, které nabízejí pohodlí i pro větší skupiny hostů. To vše v souladu s krásným a klidným prostředím Krkonoš, které zajišťuje nejen relaxaci, ale i možnost prozkoumávat okolní přírodu a horské scenérie v celoročním období.

1 013 m2
podlahové plochy

5 029 m2
pozemků

stodola
k dalšímu využití

Výjimečnost tohoto místa je umocněna jeho umístěním v srdci Krkonošského národního parku, což znamená, že hosté mají okamžitý přístup ke krásám přírody a různým venkovním aktivitám. Takové prostředí přináší dovolenou, která je nejen odpočinková, ale také plná možností pro dobrodružství a objevování nových zážitků.

V rámci relaxace je možnost využít prostornou saunou, kde si hosté mohou užít uklidňující atmosféru a uvolnění po náročném dni.

Pro setkání a společenské akce je k dispozici prostorná společenská místnost, která je ideálním prostorem pro odpočinek, sdílení zážitků nebo společenskou zábavu. Sportovní nadšenci zároveň ocení možnost využití vlastního kurtu na squash.

Hotelová jídelna nabízí dostatečnou kapacitu pro veškeré druhy ubytovacích pobytů a stejně tak i plně vybavená kuchyně včetně odpovídajících skladových prostor.

Kromě samotného hotelu je součástí této nabídky také půvabná historická stodola a rozlehlý pozemek, který otevírá nekonečné možnosti budoucího využití. S rekonstrukcí a přeměnou může tato stodola sloužit jako dokonalé místo pro svatby a oslavy, zatímco hosté by mohli využít zázemí hotelu pro ubytování a veškeré potřebné pohodlí. S nádhernými Krkonošskými horami jako pozadím by toto místo mohlo nabídnout nezapomenutelný zážitek pro novomanžele a jejich hosty. Kombinace půvabného rustikálního prostoru s moderním komfortem hotelu vytváří unikátní a kouzelnou atmosféru pro důležité životní události. Tato příležitost nejen otevírá cestu ke komerčnímu úspěchu, ale také může stát za vytvořením nezapomenutelných vzpomínek pro páry, kteří si zde řeknou své „ano“.

Hotel nyní nabízí jedinečnou příležitost pro potenciálního budoucího majitele, který má vizi a vášeň pro tento styl podnikání. Srdcem této nabízené nemovitosti je nejen její vybavení a krásné prostředí Krkonošského národního parku, ale také obrovský potenciál pro další rozvoj a růst. Hotel hledá nového majitele, který dokáže rozvíjet jeho již tak krásnou atmosféru a zároveň přinést nové nápady a inovace do této nemovitosti. Vedle tradičního provozu nabízí hotel také možnost zajímavého alternativního využití – přeměnu na moderní horské apartmány, které by oslovily ty, kteří hledají klidné a pohodlné místo pro relaxaci v nádherném horském prostředí.

Věříme, že vás tato příležitost zaujala a neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám poskytli veškeré další informace a zodpověděli Vaše dotazy. Prohlídka tohoto nádherného zařízení je možná po předchozí vzájemné domluvě.

Dále jsou Vám k dispozici kvalitně zpracované půdorysy včetně formátu .dwg, které vám umožní pečlivé zvážení a plánování případné rekonstrukce ve spolupráci s architektem či projektantem. Pro další informace a prohlídku nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese jv@vpi.cz nebo na telefonním čísle +420 731 767 741. Těšíme se na možnost Vás přivítat na tomto úžasném místě.

Další projekty