Mooney Café & Bar

Vždy jste si přáli provozovat vlastní kavárnu? Pak je tato nabídka vhodná právě pro Vás! V centru Hradce Králové v Tomkově ulici je možné převzít nájem zavedené kavárny se specializací na snídaně a brunch.

www.mooney.cafe

1 990 000,- Kč

Kavárna je součástí zrekonstruovaného komerčního prostoru s výlohou do ulice Tomkova. Dispozice kavárny se sestává ze zádveří, centrální místnosti s barem, salonku, toalet, kuchyně a zázemí. K dispozici je i klidná a útulná zahrádka ve vnitrobloku. V létě oceníte možnost otevření francouzských oken do ulice.

Kavárna je vybavena stylově a moderně. Všechny místnosti jsou ozvučeny a osvíceny chytrými LED žárovkami, které umožňují jednoduchou změnu pocitového osvětlení. Vzduchotechnika je v celé kavárně včetně toalet. Kuchyně je vybavena odpovídajícím způsobem pro provoz kavárny se zaměřením na snídaně.

Kapacita vnitřního posezení je 36 míst, venkovního pak 24 míst. Divadelní sezení v centrální místnosti umožňuje sezení pro 35 lidí. Pohodlně zde ale uspořádáte akci i pro 45 lidí.

Předmětem prodeje je přenechání pronájmu a veškerého vybavení kavárny, včetně know-how a všech reklamních kanálů.

Pro méně zkušené zájemce nabízí současný provozovatel zaškolení s provozem a chodem kavárny. Předání kontaktů na na kapely v rámci stage divadelního festivalu Divadlo evropských regionů samozřejmostí, možnost přenechání i dalších aktivit v rámci festivalu, zároveň i možnost přenechání kontaktů na dodavatele.

Manažer prodeje

Jakub Vít
Partner
VPI Real Estate
+420 731 767 741 info@vpi.cz