Dříteč

Novostavba nízkoenergetického rodinného domu o dispozici 5+kk k dokončení na klíč. V ceně je zahrnuta i fotovoltaická elektrárna o výkonu 5,4 kWp.

podlahová plocha: 132,5 m2
pozemek: 969 m2
PENB A

Zahájení stavby: 2022 
Kolaudace: 2024
Předávání: 2024

11 990 000,- Kč

Moderní nízkoenergetický rodinný dům s 5+kk dispozicí a celkovou podlahovou plochou 132,5 m2 se nachází v rozvíjející se lokalitě v malebné obci Dříteč. S impozantními výhledy na Kunětickou horu a okolní krajinu nabízí tento dům ideální kombinaci klidného venkovského života a snadné dostupnosti obou krajských měst.

Obec Dříteč, v roce 2014 oceněná titulem Vesnice roku, stále investuje do zlepšování životního prostředí pro své obyvatele. Zdejší vybavenost zahrnuje školu, školku, poštu, obchod, fotbalové hřiště a luxusní Golfový resort s wellness centrem, tělocvičnou, tenisovými kurty a vynikající restaurací.

Dispozičně je dům navržen s velkorysým obývacím prostorem spojeným s kuchyňským koutem, vybaveným krbovou vložkou pro útulné večery. Čtyři ložnice nabízejí dostatek prostoru pro celou rodinu. Dvě koupelny jsou vybaveny vanou a walk-in sprchovým koutem. K dispozici je také technická místnost s přípojkou pro pračku a sušičku a úložné prostory na půdě.

Dům je vybaven tepelným čerpadlem a fotovoltaickou elektrárnou o výkonu 5,4 kWp, což zajišťuje úsporné vytápění a ohřev vody. To vše s minimálními provozními náklady, které činí pouhých 4 000,- Kč/měs. Pro udržitelné využití vody je na zahradě instalována akumulační nádrž na dešťovou vodu o kapacitě 7 m3.

Nabízíme dokončení dle vašich představ a preferencí. Cena zahrnuje kompletní vybavení domu od podlah až po elektrické prvky včetně optického internetu ve všech místnostech.

Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento moderní domov v srdci přírody s veškerým komfortem současného života.

Manažer prodeje

Jakub Vít

Partner
VPI Real Estate
+420 731 767 741
info@vpi.cz

Další projekty